Нацполіція виявила на Черкащині групу нелегальних мігрантів з Китаю

Під час спільної операції поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, сектору превенції Черкаського відділу поліції в Черкаській області, працівники УДМС України в Черкаській області та Управління Держпраці в Черкаській області виявили 17 осіб, які перебували на території України з порушенням. Про це інформує ГУНС у Черкаській області.

Нацполіція виявила на Черкащині групу нелегальних мігрантів з Китаю


В ході проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант», на території одного з підприємств міста Черкас, було виявлено 17 громадян Китаю, які без відповідних дозволяючих документів працювали на підприємстві. За вказаним фактом складено відповідні матеріали.

Перевіркою встановлено, що вказані громадяни перебувають на території України з порушенням. Відносно дев’яти осіб складено адміністративні матеріали за статтею 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та відносно однієї особи складено адміністративні матеріали за статтею 204 (Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів) Кодекс України про адміністративні правопорушення. Крім того, відносно трьох осіб прийнято рішення про примусове повернення на територію Китаю, ще чотирьом особам скорочено строк перебування на території України, відносно одного громадянина прийнято рішення про заборону його в’їзду на територію України.
18.04.2019 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter