У Черкасах судитимуть чоловіка за неправдиві свідчення в суді

У Черкасах судитимуть чоловіка за неправдиві свідчення в суді Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом надання суду завідомо неправдивих показань як свідка, поєднаних зі штучним створенням доказів захисту, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 384 Кримінального кодексу України.

У ході проведення досудового розслідування встановлено, що житель Черкащини, перебуваючи в приміщенні судової зали одного із судів м. Черкаси, під час судового слідства у кримінальному провадженні стосовно двох осіб, які обвинувачуються у придбанні, зберіганні та збуті наркотичних і психотропних речовин, надав завідомо неправдиві показання як свідок, на користь свого знайомого з метою уникнення останнім кримінальної відповідальності, чим штучно створив докази захисту, які виключають причетність одного з обвинувачених до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

За результатами досудового розслідування вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 384 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного рішення.
18.04.2019 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter