Прокуратура: У I кварталі 2019 року на Черкащині зафіксовано відчутне зменшення рівня злочинності

У прокуратурі Черкаської області відбулася нарада під головуванням прокурора області, під час якої обговорено стан виконання органами прокуратури області покладених завдань та функцій у І кварталі 2019 року.
Прокуратура: У I кварталі 2019 року на Черкащині зафіксовано відчутне зменшення рівня злочинності

Рівень кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення зменшився та становить 35,4 проти 45 минулого року. Знизився рівень вчинення тяжких злочинів, на 31% зменшилася кількість вчинених умисних вбивств. Загалом продовжує зберігатися тенденція до зменшення кількості злочинів проти власності (-32%, у тому числі крадіжок -50%, грабежів -11%, шахрайств -26%).

Покращена робота правоохоронних органів області й на пріоритетних напрямах. Так, територіальними органами поліції області до суду скеровано 31 обвинувальний акт проти 8 у 2018 році в бюджетній сфері, у тому числі 3 – у кримінальних провадженнях за фактами розтрати або привласнення бюджетних коштів виділених на будівництво, утримання та ремонт автомобільних доріг, 19 – про корупційні кримінальні правопорушення.

Активізовано роботу СУ ФР ГУ ДФС у Черкаській області. Продовжується тенденція до зменшення кількості кримінальних проваджень у залишку. Так, на кінець кварталу залишок зменшився з 35 до 29, тобто на 17,1%. Збільшилася питома вага кримінальних проваджень направлених до суду, що складає 63,6% (проти 53,8%). Закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт за фактом вчинення злочину в складі організованої групи.

За результатами досудового розслідування слідчих СВ УСБУ в Черкаській області до суду скеровано 6 обвинувальних актів стосовно 6 осіб, у тому числі викрито незаконну діяльність 2 осіб у кримінальному провадженні за фактом контрабанди. У 3 кримінальних провадженнях постановлено обвинувальні вироки щодо 2 осіб та 1 особу звільнено від кримінальної відповідальності. Одну особу засуджено до позбавлення волі за сприяння та участь в діяльності терористичної організації за ч. 1 ст. 258-3 КК України.
18.04.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter