Прокуратура звинувачує екс-директора депаратменту ЖКК Черкаської міськради Яценка в розтраті 538 тис. грн.

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами Черкаської міської ради під час укладення договорів на проведення капітального ремонту доріг на вулицях м. Черкаси.

У ході досудового розслідування установлено, що керівник одного з структурних підрозділів управління житлово –комунального господарства Черкаської міської ради, який на момент вчинення злочину працював на посаді директора департаменту житлово – комунального комплексу, в 2016 році, у ході виконання робіт з проведення капітального ремонту дорожнього покриття на 2 вулицях в м. Черкаси вчинив розтрату коштів міського бюджету м. Черкаси в особливо великих розмірах на загальну суму майже 538 тис. грн.

На підставі зібраних доказів 17.04.2019 указаному посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, а також проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження всіх обставин кримінального провадження й прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.

Неправомірні посадовця Черкаської міської ради викрито прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

2016 року директором департаменту ЖКК Черкаської міськради працював Олександр Яценко.
17.04.2019 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter