У Черкаському районі директор СТОВ самовільно захопив 119 га землі, - прокуратура

У Черкаському районі директор СТОВ самовільно захопив 119 га землі, - прокуратура За інформацією Черкаської місцевої прокуратури, директором сільськогосподарського товариства з 8 серпня 2018 року по 24 вересня 2018 року з метою отримання прибутку за рахунок обробки землі та вирощування сільськогосподарської продукції вчинено самовільне зайняття земельної ділянки площею 119 га, яка розташована в адміністративних межах Байбузівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, яка перебуває у власності держави у вигляді розорювання та вирощування врожаю сільськогосподарських культур на вказаній вище земельній ділянці без відповідного рішення органу виконавчої влади про передачу їх у власність або надання у користування (оренду).

За результатами проведення судової експертизи з питань землеустрою сума розміру шкоди, заподіяної власнику внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки площею 119 га складає 226 380 грн.

На підставі зібраних доказів зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 КК України, а саме – в самовільному зайнятті земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

За вчинення вказаного злочину підозрюваному загрожує покарання у виді арешту на строк до шести місяців.
17.04.2019 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter