Прокуратура: У школах Звенигородського району незаконно брали плату за харчування у школах з дітей-пільговиків

Прокуратура: У школах Звенигородського району незаконно брали плату за харчування у школах з дітей-пільговиків Прокуратурою Черкаської області організовано вивчення стану дотримання вимог чинного законодавства України територіальними органами державної влади та місцевого самоврядування в частині забезпечення безоплатним гарячим харчуванням дітей-сиріт, дітей з особливими освітніми потребами, дітей із малозабезпечених родин, дітей інших категорій, визначених законодавством, які навчаються в закладах дошкільної, загальної середньої освіти.

З цією метою органами прокуратури області опрацьовані рішення відповідних органів і стан їх реалізації.

Перевіркою установлено, що Звенигородською районною радою, усупереч вимог ст. 56 Закону України «Про освіту», не звільнено від плати за харчування учнів 5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». При цьому, навчальні заклади району відвідує 54 учні вказаної категорії.

Відповідно, прокурор звернувся з позовною заявою про визнання бездіяльності органу місцевого самоврядування протиправною та зобов’язання вчинити відповідні дії. На цей час справа перебуває у провадженні Черкаського окружного адміністративного суду.
16.04.2019 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter