Черкаська поліція не дозволила шахраю безкоштовно отримати ноутбук

Черкаська поліція не дозволила шахраю безкоштовно отримати ноутбукЗа інформацією патрульної поліції Черкас, до черкаських патрульних звернувся заявник і розповів, що на одному із сайтів розмістив оголошення про продаж ноутбука. На техніку знайшовся покупець, який виявився шахраєм.

Олексій (ім`я змінено), який бажав придбати комп'ютер вартістю - 13500 гривень, зв`язався із продавцем. Покупець зазначив, що спосіб оплати здійснить шляхом переводу коштів через одну із платіжних систем, а передати товар запропонував через свого знайомого, який мав під’їхати на авто і забрати ноутбук.

За декілька годин, до під’їзду заявника під’їхав чорний автомобіль BMW, а на телефон прийшла смс з повідомленням про зарахування коштів на його рахунок.
Угода відбулася.

Чоловік передав техніку невідомому. Та, згодом зрозумів, що на його рахунок так і не надійшла зазначена сума, а смс повідомлення було не правдиве.
Потерпілий від шахрайських дій звернувся в поліцію із відповідною заявою.

Орієнтування по вказаному транспортному засобу було передано всім патрулям.

Екіпажі по місту пильно вистежували чорний BMW.

Згодом автівку виявили.

Заявник впізнав водія якому передав ноутбук.

Останній в свою чергу нічого не заперечував, натомість повідомив, що надаючи послуги таксі, отримав замовлення про доставку товару, згодом замовник попросив надіслати техніку через пошту, що він і зробив.

Патрульні не гаючи часу прибули на поштове відділення і роз`яснили ситуацію адміністрації. Відправку товару відмінили.

Ноутбук повернули його законному власникові за що той, був дуже вдячний інспекторам патрульної поліції.
15.04.2019 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter