У Тальнівському районі голову сілької виборчої комісії засудили за присвоєння зарплати водія

Звенигородською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримано публічне обвинувачення в Тальнівському районному суді у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом службового пдроблення та заволодіння державними коштами шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Слідством установлено, що житель Тальнівського району, будучи головою сільської виборчої комісії, під час проведення місцевих виборів ініціював питання залучення водія для обслуговування виборчого процесу, власноручно підписав від його імені договір про надання сільській виборчій комісії транспортних послуг і робіт, які той не виконував, і заволодів грошовими коштами місцевого бюджету, нарахованими, як заробітна плата водію, шляхом зняття коштів через банкомат.

Вироком суду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України та призначено покарання у виді 2 років позбавлення волі з позбавленням права займати організаційно-розпорядчі і адміністративно-господарські посади на строк 2 роки. На підставі ст. 75 КК України службовця звільнено від відбуття покарання з випробовуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю 2 роки.
На цей час рішення суду не набрало законної сили.
04.04.2019 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter