В Умані молодий чоловік зґвалтував 11-річну школярку

В місті Умань на Черкащині молодий чоловік зґвалтував 11-річну ученицю однієї з місцевих шкіл. Дівчинка поверталася зі школи додому, коли її наздогнав невідомий чоловік та зґвалтував. Справою займається міліція.
Кореспонденту Gazeta.ua вдалося поспілкуватися з батьком дитини.
"Вона поверталася зі школи, було біля 16.30, - розповідає Руслан, прізвище просить не вказувати. – Невідомий чоловік наздогнав її на містку неподалік дому, сказав що нічого поганого їй не зробить і коли вона пішла містком схопив і повалив на землю. Спитав скільки років, вона сказала, що 11. Кричала і пручалася, намагалася подзвонити моїй дружині, проте він забрав у неї телефон. І душив, щоб замовкла, сказав, щоб не кричала, бо вб'є. Розповідати детально, що він їй робив і як не можу, всередині в мене серце закипає, думати про це не можу. Дружина занепокоїлася, коли дочка почала затримуватися, бо зазвичай приходить в той самий час. Почала її набирати, і коли телефон почав дзвонити, дитина натисла кнопку і почала кричати. Дружина як була боса так і побігла на вулицю шукати її. Коли знайшла, вона була вже сама".
За словами батька, правоохоронці знайшли підозрюваного, дівчинка впізнала кривдника. Ним виявився місцевий житель.
"Зараз моя дитина боїться виходити на вулицю, навіть вийти погуляти з нашим собачкою не хоче, - каже батько. – Вона погано спить, серед ночі зривається, плаче, спить із дружиною, дружина тримає її за руку. Почала заїкатися. З нею спілкувався психолог. Але швидше за все, треба буде серйозне лікування. Дуже боюся, що ніякого покарання педофіл не понесе. Віри у правосуддя нема". У міліції говорять, що слідство по даній справі триває.

Ірина Патлатюк Gazeta.ua
30.11.2012 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter