Смілянська поліція затримала жінку, яка викрала телефонний кабель, щоб отримати "дозу"

Як інформує управління поліції охорони в Черкаській області, 27-річна жінка, яка має наркотичну залежність, шляхом демонтажу скоїла крадіжку телефонного кабелю заради нової «дози». Під час затримання жінка намагалася втекти, але спроба була марною.

О 19:10 годині на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійшов сигнал тривоги з повітряної лінії кабелів, що належить ВАТ «Укртелеком», розташованої на перехресті вулиць Успенська та Волошкова.
Смілянська поліція затримала жінку, яка викрала телефонний кабель, щоб отримати "дозу"

Прибувши на місце спрацювання, група реагування поліції охорони виявила пошкодження кабельної мережі та підозрілу жінку, яка, щойно побачивши правоохоронців, викинула з кишені ножа та подалася навтьоки зі змотаною бухтою кабелю.

Поліцейські наздогнали та затримали зловмисницю. Під час поверхневого огляду виявлено й інші спеціальні засоби для демонтажу кабелів, а також серед особистих речей були два використані шприци. Тоді жінка і пояснила, що вона має наркотичну залежність і пішла на крадіжку, щоб за отримані кошти від продажу кабелю купити нову «дозу».

Особу жінки встановлено. Вона жителька Смілянського району, 1992 року народження, раніше притягувалася до відповідальності згідно ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).
26.03.2019 19:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter