У Золотоноші чоловіка судитимуть за використання підроблених документів для оформлення пенсії

За результатами досудового розслідування Золотоніською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який обвинувачується у використанні завідомо підробленого документа з метою заволодіння чужим майном шляхом обману.

Досудовим розслідуванням установлено, що житель м. Золотоноша, маючи намір на використання підробленого офіційного документу, придбав завідомо для нього підроблену виписку із історії хвороби, яка містить відомості про володільця й офіційно посвідчує те, що чоловік дійсно перебував на обстеженні та лікуванні в одному з відділень лікарні, після чого з метою визначення йому групи інвалідності, а також встановлення ступеню втрати працездатності, умисно, з корисливих мотивів, з метою отримання грошових коштів, використав вказані вище документи.

За вчинене особі загрожує покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років.
26.03.2019 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter