Чигиринський райсуд засудив чоловіка, який влаштував п'яну різанину, до 5 років ув'язнення

Чигиринський райсуд засудив чоловіка, який влаштував п'яну різанину, до 5 років ув'язнення Чигиринським районним судом постановлено обвинувальний вирок відносно К., жителя м. Чигирин, за завдання умисного тілесного ушкодження.

Встановлено, що громадянин К., будучи раніше неодноразово судимим, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та знаходячись на території домоволодіння, яке розташоване у м. Чигирин, за допомогою розкладного ножа, який попередньо вийняв з кишені, та тримаючи його в правій руці, наніс один ковзаючий удар в лобну ділянку голови потерпілого, у подальшому, у ході бійки К. наніс ще один удар ножем в праву ногу, потерпілого, завдавши рану внутрішньої поверхні правої гомілки, та один удар по тулубу, в область нирки зліва, внаслідок чого заподіяв потерпілому ушкодження лівої нирки. Вказані тілесні ушкодження відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень як такі, що небезпечні для життя.

Суд погодившись з позицією прокурора визнав винуватим та засудив громадянина К., за вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України у виді 5 років позбавлення волі.
26.03.2019 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter