У Смілі 36-річного чоловіка звинувачують в розбещенні його 14-річної доньки

Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розбещення батьком своєї 14 - річної доньки, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального Кодексу України.

Встановлено, що 36 - річний житель м. Сміла неодноразово вчиняв дії, направлені на розбещення власної доньки. Про вказаний факт дівчина наважилася розповісти представнику служби в справах дітей, яка й повідомила правоохоронців.

На цей час здійснюється досудове розслідування, призначено експертизи, вживаються заходи, спрямовані на всебічне та повне дослідження всіх обставин події.
Наразі органами державної профілактики неповнолітню, яка потрапила в складні життєві обставини, поміщено до КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Крім того, за фактом злісного невиконання батьками своїх обов’язків по догляду за дитиною внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.166 Кримінального кодексу України.

Одночасно, з метою з’ясування умов, що сприяли порушенню прав неповнолітньої, вивчення причин відсутності контролю за умовами її життя прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Після доведення причетності батька до вказаного кримінального правопорушення йому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.
25.03.2019 20:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter