У Чорнобаї засуджено неповнолітнього, який викрав зі школи ноутбук

Як інформують у Золотоніській місцевій прокуратурі, Чорнобаївським районним судом до позбавлення волі засуджено неповнолітнього жителя одного із сіл Золотоніського району.

В ході судового розгляду встановлено, що неповнолітній злодій, в березні 2018 року, перебуваючи в приміщені навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи I - III ступенів дошкільного навчального закладу Золотоніської районної ради Черкаської області, розташованому в одному із сіл Золотоніського району, з комп’ютерного класу на другому поверсі, діючи за раптово виниклим умислом спрямованим на заволодіння чужим майном, умисно, таємно, з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу здійснив крадіжку ноутбука марки «Acer» Aspire ES15 в комплекті з зарядним пристроєм та комп’ютерної миші «Logitech», чим спричинив матеріальних збитків вказаному навчальному закладу.

За вказаних обставин неповнолітній вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 185 КК України, тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням в житло та інше приміщення.

Разом з тим, неповнолітній в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив злодія, призначивши покарання у виді 2 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 1 рік.
20.03.2019 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter