Затримано начальника відділу "Шевченківської вагонної залізниці", яка вимагала 500 доларів за працевлаштування

14 березня Смілянською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління Служби безпеки в Черкаській області та слідчими Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області затримано начальника одного з відділів виробничого підрозділу "Шевченківська вагонна дільниця" ПАТ "Українська залізниця", яка вимагала й отримала від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 500 доларів США за сприяння у працевлаштуванні на вказане підприємство.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про повідомлення затриманій про підозру та обрання запобіжного заходу.
14.03.2019 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter