Прокуратура Черкас відзвітувалася про етап боротьби з "нещирими перед громадськістю посадовцями"

Прокуратура Черкас відзвітувалася про етап боротьби з "нещирими перед громадськістю посадовцями"Черкаська прокуратура відзвітувала про проведену боротьбу з нещирими перед громадськістю посадовцями.
«Прокуратурою міста Черкаси на виконання п. 11 наказу Генерального прокурора України від 21.06.2011 року № 10-гн «Про організацію діяльності органів прокуратури у сфері запобігання і протидії корупції» проведено роботу щодо дотримання у вищих ешелонах органів місцевого самоврядування та виконавчої влади вимог чинного антикорупційного законодавства. Перевірка показала що не кожен з високопосадовців відвертий перед громадськістю міста. Так , виявлено 4 факти порушення обмеження щодо суміщення та сумісництва з іншими видами діяльності (3 з яких вчинені посадовцями органів місцевого самоврядування та 1 – посадовою особою Державної територіальної інспекції праці в Черкаській області) за якими складено та направлено протоколи про корупційні правопорушення для постановлення правосудного рішення до суду.
Придніпровським районним судом міста Черкаси винесено постанову, якою вирішено притягнути працівника інспекції праці до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення в виді штрафу 1700 грн. з конфіскацією отриманого доходу від незаконної суміщуваної діяльності. Апеляційною інстанцією рішення залишено в силі. Крім того, в період з 10 по 14 лютого 2012 року Соснівським районним судом міста Черкаси розглянуто справи відносно посадовців органів місцевого самоврядування. Зокрема, визнано винними у вчиненні правопорушення секретаря Черкаської міської ради, керівника департаменту містобудування та відносно керівника департаменту муніципальної інспекції прийнято рішення про закриття провадження за відсутністю складу правопорушення.
Постає питання - чи в суду з аналогічних підстав особливі (індивідуальні) підходи до кожного правопорушника, котрим вчинено корупційне діяння, чи на суд вплинула невинуватість особи, або ж вагому роль відіграв факт співзасновництва з дружиною одного з перших посадовців міста?
З надією знайти відповідь на ці питання прокуратура міста подала до апеляційного суду протест на постанову щодо закриття провадження по справі директора департаменту муніципальної інспекції».

Від Провінції: як відомо, секретарем Черкаської міської ради працює Віктор Горкун, директором департаменту містобудування – Марина Геращенко, а керівником департаменту муніципальної інспекції Черкаського МВК – Ольга Швець.
15.02.2012 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:26 16.02.2012 Pupsik-210:
И за всем этим стоит Одарыч,уберем его и вместе с ним уйдут и нещирые перед людьми посадовцы.