Прокуратура: На Черкащині притягнуто до відповідальності працівника колонії за умисне неподання декларації

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом декларування недостовірної інформації працівником «Черкаської виправної колонії (№62)».

За результатами здійснення досудового розслідування 28.02.2019 молодшому інспектору відділу охорони ДУ «Черкаська виправна колонія (№62)» оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції») КК України.

Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого управління ГУНП в Черкаській області за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції.

За вчинене особі загрожує покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
01.03.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter