У Черкасах прокуратура подала в суд на підрядника за неефективне використання авансу на ремонт дороги

У Черкасах прокуратура подала в суд на підрядника за неефективне використання авансу на ремонт дороги Як інформують у Черкаській місцевій прокуратурі, встановлено, що у 2016 році між департаментом Черкаської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю, що спеціалізується на будівництві та ремонті доріг, укладено договір на виконання робіт з капітального ремонту однієї з вулиць у місті Черкаси.

На виконання умов вищевказаного договору, департаментом на рахунок підрядника перераховано аванс у розмірі 1 мільйон гривень, який останній зобов’язувався використати протягом трьох місяців, а невикористану частину коштів повернути замовнику.

Однак, зазначене товариство порушило договірні зобов’язання, що призвело до неефективного та нецільового використання бюджетних коштів.

Реагуючи на вказані порушення, Черкаська місцева прокуратура, з метою захисту інтересів держави, звернулася до суду з вимогою про стягнення з недобросовісного підрядника суми невикористаного та неповернутого авансу, а також, штрафних санкцій, які в сумі становлять 1,8 мільйонів гривень.

Господарським судом Черкаської області відкрито провадження у справі та призначено підготовче судове засідання.
27.02.2019 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter