На Черкащині посадовця РДА судитимуть за втрату документів, що містять державну таємницю

На Черкащині посадовця РДА судитимуть за втрату документів, що містять державну таємницю Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, яке розслідується слідчим слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області, за фактом втрати документів, що містять державну таємницю.

Слідством установлено, що посадова особа однієї з районних державних адміністрацій Черкаської області, у зв’язку з неналежним виконанням своїх службових обов’язків, допустила втрату документів, які згідно з висновком експерта містять державну таємницю.

На підставі зібраних матеріалів кримінального провадження вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 329 (втрата документу, що містить державну таємницю) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного рішення.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у виді позбавленням волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.
18.02.2019 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter