Золотонісця, який сокирою вбив свою бабусю, помістять на примусове лікування в психіатричний заклад, - прокуратура

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення умисного вбивства.

В ході досудового розслідування встановлено, що чоловік у листопаді 2018 року, перебуваючи за місцем свого проживання, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, завдав своїй бабусі, з якою проживав в одному будинку, удар сокирою в голову, внаслідок чого остання впала на підлогу, після чого, наніс ще близько 2 ударів вищевказаною сокирою в голову, внаслідок чого потерпіла померла на місці.

Разом з тим, в ході досудового розслідування встановлено, що чоловік під час вчинення злочину у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії та не міг керувати ними та потребує застосування примусових заходів медичного характеру у виді поміщення до психіатричного закладу з суворим типом нагляду.

На даний час досудове розслідування завершено, клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру направлено до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду по суті.
13.02.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter