Гендиректор ТОВ «Укрбудспецмонтаж» звинувачується в приписках на понад 84 тис. грн., - прокуратура

Під процесуальним керівництвом Уманської місцевої прокуратури здійснювалось досудове розслідування за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що 52-річний чоловік, обіймаючи посаду генерального директора ТОВ «Укрбудспецмонтаж», достовірно знаючи про невідповідність між фактично виконаними обсягами підрядних робіт та обсягами вказаними в Актах приймання виконання будівельних робіт, підписав та надав до відділу житлового господарства Уманської міської ради вказані акти, внаслідок чого державним інтересам заподіяно шкоду, яка виразилась в нанесенні матеріальних збитків на загальну суму 84 918 грн.

4 лютого 2019 року Уманською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до Уманського міськрайонного суду Черкаської області обвинувальний акт відносно директора вказаного підприємства за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).
07.02.2019 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter