У Черкасах судитимуть 46-річного чоловіка за згвалтування неповнолітньої

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення дій сексуального характеру, пов’язаних із вагінальним проникненням в тіло іншої особи з використанням геніталій, без добровільної згоди потерпілої особи (зґвалтування), вчинене щодо неповнолітньої особи, з якою винний перебуває у близьких відносинах.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 46 – річний зловмисник, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись за місцем свого проживання у квартирі в м. Черкаси, скориставшись відсутністю вдома своєї співмешканки, маючи умисел на насильницьке задоволення статевої пристрасті, достовірно знаючи, що донька співмешканки являється неповнолітньою особою, з застосуванням фізичного насильства та погрозою його застосування, подолав опір потерпілої, яка намагалась перешкодити статевому акту, без її добровільної згоди, природнім способом вступив з нею в статеві зносини.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За вчинене зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років.
05.02.2019 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter