На Черкащині затримано дезертира з Азербайджану

Інформують у прокуратурі Черкаської області, працівниками УКР ГУ Національної поліції в Черкаській області затримано громадянина Азербайджанської Республіки, який розшукується компетентними органами вказаної країни за вчинення злочину, передбаченого ст. 334.1 КК Азербайджанської Республіки (дезертирство).
Затримання зазначеної особи проведено на підставі доручення ДКР Національної поліції України, по листу представництва Міністерства внутрішніх справ Азербайджанської Республіки у складі посольства Азербайджанської Республіки в Україні.

Встановлено, що стосовно затриманого компетентним органом Азербайджанської Республіки винесено постанову про притягнення як обвинуваченого та постановою військового суду Азербайджанської Республіки обрано запобіжний захід - тримання під вартою.

Про затримання вказаної особи поінформовано посольство Азербайджанської Республіки в Україні та повідомлено ініціатора розшуку.

Інкриміноване зловмиснику правопорушення за законодавством України кваліфікується за ч. 1 ст. 408 КК України і є екстрадиційним, оскільки передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк не менше 1 року.

Таким чином, 30.01.2019 слідчим суддею Соснівського районного суду міста Черкаси задоволено клопотання Черкаської місцевої прокуратури та обрано відносно вказаного громадянина тимчасовий арешт строком на 40 діб.
04.02.2019 19:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter