За здирництво затримано директора та головбуха КП Черкаської облради

За здирництво затримано директора та головбуха КП Черкаської облради За інформацією ГУНП у Черкаській області, оперативники управління захисту економіки в Черкаській області, слідчі поліції за процесуального керівництва Військової прокуратури Черкаського гарнізону, викрили та задокументували злочинну діяльність директора комунального підприємства Черкаської обласної ради та головного бухгалтера цього підприємства.

У межах кримінального провадження, відкритого за частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, було встановлено, що дані особи організували корупційну схему отримання неправомірної вигоди. Так, фігуранти за виділення в оренду комерційній структурі земельної ділянки на території підприємства систематичного вимагали отримували від її представника «винагороду».

За вирішення даного питання представник товариства повинен був надати посадовим особам неправомірну вигоду у вигляді 45% корпоративних прав товариства, що в грошовому еквіваленті на даний час становить 9 000 гривень.

Окрім офіційної щомісячної плати, яка становить 2 500 гривень, фігуранти вимагали додатково сплачувати їм ще 2 500 тисяч гривень упродовж дії договору оренди.

Під час проведення оперативних заходів зловмисники були затримані безпосередньо після отримання 10 000 гривень неправомірної вигоди, які вони вимагали за перші чотири місяці користування земельною ділянкою.

Фігурантів затримано у порядку статті 208 КПК України.

На даний час проводяться заходи щодо встановлення додаткових епізодів злочинної діяльності вказаних осіб.
23.01.2019 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter