Придніпровський суд засудив до 7 з половиною років позбавлення волі чоловіка, який викрав на птахофабриці обладнання на 700 тис. грн.

Придніпровський суд засудив до 7 з половиною років позбавлення волі чоловіка, який викрав на птахофабриці обладнання на 700 тис. грн. За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури, Придніпровським районним судом м. Черкаси до позбавлення волі засуджено крадія.

В судовому засіданні встановлено, що 32-річний злодій, повторно, за попередньою змовою з братом, та невстановленою слідством особою, шляхом вільного доступу проник на територію птахоферми, що розташована в одному із сіл Золотоніського району, Черкаської області, де в подальшому, шляхом віджимання вентиляційних систем проник в приміщення сараїв для вирощування птиці звідки таємно, умисно з метою власного збагачення, з корисливих мотивів, здійснив крадіжку обладнання для вирощування птиці на загальну суму майже 700 тисяч гривень.

Злодій неодноразово притягувався до відповідальності за вчинення злочинів проти власності та новий злочин вчинив маючи не зняту та не погашену судимість.

15.01.2019 вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси крадія засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.
21.01.2019 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter