Підозрюваним в убивстві Василя Сергієнка подовжили термін тримання за гратами на 60 діб (відео)

На 60 діб подовжили термін перебування за ґратами чотирьом підозрюваним у вбивстві журналіста Василя Сергієнка. Про це йдеться в сюжеті 5 каналу.

Рішення ухвалила колегія суддів апеляційного суду Черкаської області за клопотанням прокуратури.

"Щодо продовження – то я вважаю, що всі ті ризики, які були встановлені судом при обранні запобіжного заходу – вони не відпали, на сьогоднішній день вони існують", – заявив начальник відділу обласної прокуратури Антон Греков.

Адвокати підозрюваних подали апеляційні скарги про зміну запобіжного заходу своїм підзахисним з перебування під вартою на будь-які, не пов’язані з утриманням за ґратами. Але їхні прохання судді не задовольнили.

"Штучні аргументи, які прокуратурою були надані до суду щодо зміни запобіжного заходу – ми працюємо над їх розбиттям. Ми повторно буде клопотати про зміну запобіжного заходу", – запевнив адвокат підозрюваних Олександр Шадрін.

Громадського активіста та журналіста Василя Сергієнка навесні 2014 року побили та викрали з подвір'я власного будинку. Наступного дня його тіло зі слідами тортур знайшли у лісі. Посмертно активісту присвоїли звання Героя України.
11.01.2019 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter