У Черкасах 28-річного чоловіка за вбивство в стані алкогольного сп'яніння засудили до 7 років позбавлення волі

У Черкасах 28-річного чоловіка за вбивство в стані алкогольного сп'яніння засудили до 7 років позбавлення волі Черкаською місцевою прокуратурою підтримано належне публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який обвинувачується у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого.

Встановлено, що 28 – річний чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту, який виник раптово завдав удари палицею по голові в область правої вушної ділянки, в результаті вчинення своїх протиправних дій, заподіяв потерпілому тілесні ушкодження, що спричинили смерть.

Згідно висновку експерта, причиною смерті чоловіка є черепно-мозкова травма у вигляді крововиливів в м’які мозкові оболонки обох півкуль, стовбура мозочка, що відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

Вироком апеляційного суду Черкаської області ухвалено новий вирок в частині, зловмисника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України та призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.
28.12.2018 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter