У Черкасах судитимуть 36-річного садиста, який за борг у 1 500 грн. знущався над боржником та порізав його ножем

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за незаконне позбавленні волі людини, вчинене з корисливих мотивів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 36 – річний чоловік, з метою вирішення конфліктної ситуації, яка виникла між ним та його знайомим через неповернення грошового боргу в розмірі 1500 гривень, за допомогою шнурків для взуття і жіночого ремня зав’язав руки боржника за спиною та вивів його на вулицю з власного домоволодіння, що унеможливлювало вільне пересування та свободу дій останнього.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, зловмисник дістав з кишені штанів ніж та наніс ним декілька ударів по нижнім кінцівкам чоловіка, які відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я. В подальшому він же наказав залізти до багажника автомобіля та відвіз його в гараж, де зачинив на замок, лишивши всередині, без можливості вільно залишити дане приміщення.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зазначеній особі повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

На даний час погоджено обвинувальний акт та направлено до суду для розгляду по суті.

За вчинене зловмиснику загрожує покарання у вигляді обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
14.12.2018 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter