Уманська прокуратура звинувачує гендиректора ТОВ в махінаціях з підписанням актів

Уманська прокуратура звинувачує гендиректора ТОВ в махінаціях з підписанням актів Уманською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру службовій особі, внаслідок дій якої державним інтересам заподіяно шкоду, що виразилась у нанесенні матеріальних збитків на загальну суму майже 85 тис.грн.

У ході досудового розслідування встановлено, що 52-річний чоловік, обіймаючи посаду генерального директора ТОВ «Укрбудспецмонтаж», являючись службовою особою, діючи умисно, з метою привласнення бюджетних коштів, шляхом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, зловживаючи своїм службовим становищем, порушуючи вимоги Бюджетного кодексу України та інші норми чинного законодавства України, достовірно знаючи про невідповідність між фактично виконаними обсягами підрядних робіт та обсягами вказаними в Актах приймання виконання будівельних робіт, підписав та надав до відділу житлового господарства Уманської міської ради вказані акти, внаслідок чого державним інтересам заподіяно шкоду, яка виразилась в нанесенні матеріальних збитків на загальну суму 84 918 грн.

Уманською місцевою прокуратурою за вказаним фактом чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 1 ст.366 КК України (службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів).

На даний час вживаються передбачені законом заходи щодо обрання особі запобіжного заходу, своєчасного завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні та скерування обвинувального акту до суду.
13.12.2018 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter