У Смілянському районі держвиконавець, приписавши чоловіку фіктивну заборгованість по аліментам, наклала арешт на його кошти

Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання державним виконавцем своїми повноваженнями та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Установлено, що начальник відділу державної виконавчої служби одного із районів Черкаської області під час здійснення виконавчого провадження про стягнення із громадянина аліментів на утримання неповнолітньої дитини, у порушення вимог чинного законодавства, зловживаючи своїми повноваженнями, з метою отримання неправомірної вигоди, достовірно знаючи про відсутність заборгованості внесла до розрахунку заборгованостей завідомо неправдиві відомості щодо залишку несплачених аліментів, після чого винесла постанову про арешт коштів боржника та наклала обмеження щодо використання конституційних прав, чим завдала останньому істотної шкоди.

За результатами досудового розслідування службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу, а також проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження всіх обставин кримінального провадження й прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.
06.12.2018 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter