У Звенигородці й Черкасах зупинено роботу газозаправок, які працювали без документів

Звенигородською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки.

29 листопада в ході досудового розслідування вказаного кримінального провадження, з метою припинення незаконної діяльності мережі автозаправочних станційпрокуратурою спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Управління Держпраці в Черкаській області та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області проведено обшуки на автомобільних газозаправних пунктах у м. Звенигородка, які здійснювали реалізацію скрапленого газу без відповідних дозвільних документів, під час яких правоохоронцями вилучено документацію, що підтверджує реалізацію скрапленого газу та опломбовано газозаправне обладнання.
У Звенигородці й Черкасах зупинено роботу газозаправок, які працювали без документів

До суду внесено клопотання про накладення арешту на обладнання газозаправної станції та вилучених документів.

Крім того, 29.11.2018 Черкаською місцевою прокуратурою спільно з працівниками територіального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Головного управління ДФС у Черкаській області, Управління Держпраці у Черкаській області та інших контролюючих органів припинено незаконну діяльність газозаправного пункту, розташованого в м. Черкаси, який здійснював роздрібну торгівлю газом без одержання необхідних дозвільних документів.
30.11.2018 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter