В Уманському районі зупинено роботу мережі нелегальних АЗС

В Уманському районі зупинено роботу мережі нелегальних АЗС Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

У ході досудового розслідування вказаного кримінального провадження, з метою припинення незаконної діяльності мережі автозаправочних станцій, 27.11.2018 прокуратурою спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, територіального відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області та Головного управління ДФС у Черкаській області проведено обшуки на автомобільних газозаправних пунктах у м. Умань, які здійснювали реалізацію скрапленого газу без відповідних дозвільних документів, під час яких правоохоронцями вилучено документацію, що підтверджує реалізацію скрапленого газу, грошові кошти та газозаправочне обладнання.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, встановлення повного кола осіб, причетних до незаконної діяльності газозаправних пунктів та прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

За вчинене правопорушення винним особам загрожує до 5 років обмеження волі або до 8 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
28.11.2018 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter