Чоловіку, який підірвав гранату біля нічного клубу в Руській Поляні, дали 4 роки позбавлення волі

Черкаською місцевою прокуратурою підтримано належне публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання, придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) та ч. 4 ст. 296 (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що 37 – річний житель с. Руська Поляна придбав бойовий припас, який в подальшому зберігав при собі та переносив без передбаченого законом дозволу, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння в громадському місці, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, використовуючи заздалегідь заготовлений предмет для нанесення тілесних ушкоджень, вчинив хуліганські дії.

Так він, не звертаючи уваги на громадян, що відпочивали у одному із закладів села Руська Поляна, привів в дію підривник та на проїзній частині вулиці здійснив підрив гранати типу Ф-1, в результаті чого осколками даної гранати пошкодив автомобіль та приміщення сільської ради с. Руська Поляна, після чого був затриманий на місці скоєння кримінального правопорушення відвідувачами закладу.

Вироком Черкаського районного суду чоловіка визнано винним за вказаними статтями Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.
22.11.2018 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter