У Черкасах за ухилення від призову у ЗСУ засуджено військовозобов'язаного

Черкаською місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який обвинувачується в ухиленні від призову на строкову військову службову.

Встановлено, що чоловік на підставі рішення Черкаської районної призовної комісії визнаний придатним до служби у Збройних Силах України за станом здоров'я, тобто є військовозобов’язаним та перебуває на військовому обліку в Черкаському об’єднаному міському військовому комісаріату Міністерства оборони України.
Він же, будучи попередженим про передбачену законом кримінальну відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу, отримав від працівників Черкаського ОМВК повістку про явку для відправлення до Черкаського обласного збірного пункту для подальшого проходження служби у лавах Збройних сил України, про що розписався, однак до збірного пункту не явився, не повідомивши про причини своєї неявки.

Вироком Черкаського районного суду чоловіків визнано винним за ст. 335 Кримінального кодексу України та призначено законну міру покарання згідно Закону.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.
20.11.2018 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter