У Черкасах підприємця за підбурювання до давання хабара засудили до 4 років позбавлення волі

У Черкасах підприємця за підбурювання до давання хабара засудили до 4 років позбавлення волі  Як інформує Українське право, Соснівський районний суд м. Черкаси розглянув обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням підприємця, громадянина України, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України повідомила: установлено, що вказаний підприємець, діючи умисно, з корисливих мотивів, під приводом надання посередницьких послуг підбурював громадянку України до надання нею службовій особі, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди. Зокрема, зловмисник надав жінці завідомо неправдиву інформацію про те, що має вплив на в.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області – заступника начальника указаного Головного управління, який, відповідно до своїх службових повноважень, розглядає та підписує необхідні документи стосовно передачі в оренду земель запасу сільськогосподарського призначення на території області. Зловмисник пообіцяв, що зуміє «вирішити» питання виділення землі за неправомірну вигоду в розмірі 68 900 доларів США.

Хабарник одержав вказану суму 31.03.2016 та був затриманий військовою прокуратурою Центрального регіону України спільно з працівниками відділу ВБКОЗ УСБУ в Черкаській області.

Соснівський районний суд м. Черкаси погодився з беззаперечними доказами публічного обвинувача військової прокуратури Черкаського гарнізону Центрального регіону України щодо вчинення вказаною особою інкримінованого їй правопорушення.

Прес-служба інформує: хабарнику призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.
31.10.2018 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter