В Умані трьох чоловіків судитимуть за виготовлення і збут амфетаміну

В Умані трьох чоловіків судитимуть за виготовлення і збут амфетаміну 26 жовтня Уманською місцевою прокуратурою за наслідками досудового розслідування затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно групи в кількості 3 осіб, яка систематично виготовляла наркотичний засіб – амфетамін, який в подальшому збували на території Уманщини в заздалегідь обумовлених місцях після перерахування грошових коштів на банківські картки.

У липні 2018 року за активної участі працівників Уманської місцевої прокуратури, Уманського відділу поліції, Уманського районного відділення поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та оперативних працівників Головного управління Національної поліції в Черкаській області виявлено групу осіб, які здійснювали злочинну діяльність у сфері незаконного обігу наркотичних засобів на території м. Умань та Уманського району.

Під час проведення одночасних обшуків на території м.Київ, м.Умань та Уманського району правоохоронцями виявлено та вилучено близько 100 грам амфетаміну, 500 грам каннабісу, грошові кошти, здобуті внаслідок незаконного збуту наркотичних засобів у сумі 4 200 доларів США та близько 25 тис. грн., а також банківські картки, на які перераховувалися грошові кошти.

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, з метою збуту та збут наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб), ч.3 ст.307 (незаконне придбання, зберігання, з метою збуту, психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб) та ч.3 ст. 311 (незаконне придбання, зберігання, прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

За вчинене особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.
26.10.2018 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter