Під час отримання 5 тис. дол. хабара затримано начальника РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго»

Уманською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області 19.10.2018 припинено незаконні дії керівника одного з районних підприємств електромереж ПАТ «Черкасиобленерго», який вимагав від підприємця 5 тисяч доларів США за вчинення дій з використанням наданих повноважень в сприянні підприємницької діяльності, залучивши посередника.

Обумовлену суму коштів у посередника правоохоронцями вилучено, наразі вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження начальника РЕМ й затримання його в порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні корупційного злочину.
Під час отримання 5 тис. дол. хабара затримано начальника РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго»

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.
19.10.2018 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter