Прокурор не зміг вручити мерові Черкас підозру у перешкоджанні роботі депутатів. Бондаренко зник

Черкаська місцева прокуратура підозрює міського голову Черкас Анатолія Бондаренка у штучному перешкоджанні роботі депутатів. Про це в коментарі "Інфоміст" повідомив прокурор місцевої прокуратури Костянтин Сапейко.

– Вчора за дорученням прокурора області мною була здійснена спроба вручити підозру меру міста Черкаси Бондаренку Анатолію Васильовичу у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 351 ККУ. Штучне перешкоджання роботі депутата.

По прибуттю до міської ради було встановлено, що міський голова в міській раді відсутній. Я залишив відповідну повістку про його явку для вручення цієї підозри, – повідомив прокурор.

Відповідаючи на питання журналіста, правоохоронець додав, що безпосередньо з мером він не спілкувався, коли планується наступна "спроба" вручити підозру – не уточнив.

Нагадаємо, 22 серпня частина депутатського корпусу Черкаської міської ради і мер провели "таємну" сесію в Каневі. Про проведення сесії журналістів, громадськість та частину депутатів повідомили вже постфактум.

23 серпня депутати з “опозиції” звернулися до Черкаської місцевої прокуратури. Відомості внесено ЄРДР, процес досудового розслідування запущено. 24 вересня Черкаський окружний адміністративний суд своєю ухвалою призупинив дію деяких рішень міської ради, що були ухвалені на скандальній сесії в Каневі 22 серпня. Зокрема йдеться про зміни до міського бюджету та про переоснащення комунальних підприємств.
04.10.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter