У Черкасах за хабар судитимуть керівника обласного управління Держпродспоживслужби

Прокуратурою Черкаської області затверджено та до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням керівника місцевого управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області в одержанні неправомірної вигоди.

Слідством установлено, що посадовець вказаного вище управління, залучивши свого заступника, забажав отримати та в подальшому отримав від фізичної особи - підприємця грошову винагороду за сприяння у непритягненні її до передбаченої законодавством відповідальності.

У той же час, з метою уникнення передбаченої законом відповідальності, підприємець надала посереднику грошові кошти в сумі 10 тис. грн., як неправомірну вигоду, для подальшої передачі посадовцю Черкаського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області згідно попередніх домовленостей, які вилучено правоохоронцями.

Нагадаємо, що неправомірні дії вказаних осіб припинено прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області та слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Санкцією ч. 3 ст. 368 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна, ч. 3 ст. 369 КК України - позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.
26.09.2018 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter