Суд оштрафував головного спеціаліста з відділу інспектування Черкаської міськради за неповідомлення про отримання квартири у власність

Суд оштрафував головного спеціаліста з відділу інспектування Черкаської міськради за неповідомлення про отримання квартири у власність Черкаською місцевою прокуратурою спільно з УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ НП України ініційовано питання про притягнення до адміністративної відповідальності головного спеціаліста відділу інспектування, управління інспектування Черкаської міської ради.

Встановлено, що посадовець, являючись суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, а саме, про отримання у власність квартири вартість якої перевищує 100 000 грн., чим порушив вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Постановою Соснівського районного суду м. Черкаси, посадовця визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 1700 грн.
24.09.2018 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter