Обвинувальний акт проти екс-заступника мера Черкас Руслана Сотуленка передано в суд

Прокуратурою Черкаської області за наслідками досудового розслідування скеровано до Придніпровського районного суду м. Черкаси обвинувальний акт стосовно колишнього заступника міського голови м. Черкаси, який обвинувачується в поданні завідомо недостовірних відомостей у декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, шляхом приховування факту набуття у власність активів у значному розмірі та елітного автомобіля, а також у незаконному збагаченні.

Дії колишнього посадовця кваліфіковано за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 366-1 (подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції»), ч. 2 ст. 368-2 (набуття особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом прокуратури Черкаської області за матеріалами Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

За вчинення зазначених кримінальних правопорушень обвинуваченому загрожує позбавлення волі від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що мова йде про екс-заступника міського голови Черкас Руслана Сотуленка.
05.09.2018 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter