У Кам'янському районі судитимуть сільського голову, яка неправомірно підписала документи на землю для 6 осіб

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього сільського голови однієї з сільських рад Кам'янського району, яка обвинувачується у службовому підробленні та зловживанні владою.

Слідством установлено, що вказана службова особа в липні 2016 року, діючи в інтересах 6 громадян, умисно склала та видала завідомо неправдиві накази про надання їм дозволів на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки в адміністративних межах Кам’янського району, достовірно знаючи, що на розгляд сесії зазначені питання не виносилися. Внаслідок неправомірних дій обвинуваченої земельні ділянки незаконно вибули з комунальної власності та місцевій територіальній громаді спричинено збитки.

У ході досудового розслідування зазначеного кримінального провадження прокуратурою вжито заходів щодо відшкодування завданих злочинами збитків шляхом повернення відчужених земельних ділянок комунальної форми власності загальною площею 12 га, нормативна грошова оцінка яких складає близько 500 тис. грн.

За вчинені кримінальні правопорушення особі загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
04.09.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter