Апеляційний суд продовжив термін утримання під вартою обвинуваченим в убивстві Василя Сергієнка на 30 діб

За інформацією Апеляційного суду в Черкаській області, 30 серпня в апеляційному суді Черкаської області відбулося засідання у справі журналіста Василя Сергієнка. Розглядалися апеляційні скарги прокурора на рішення Соснівського районного суду м.Черкаси про повернення обвинувального акту та продовження строків тримання під вартою. Водночас адвокати подали свої апеляційні скарги щодо зміни запобіжного заходу обвинуваченим.

Через віддаленість учасників кримінального провадження, зокрема, захисників та двох обвинувачених, розгляд справи відбувався в режимі відеоконференцзв’язку із апеляційним судом м. Києва, апеляційним судом Луганської області, апеляційним судом Харківської області.
Апеляційний суд продовжив термін утримання під вартою обвинуваченим в убивстві Василя Сергієнка на 30 діб

Судді апеляційного суду Черкаської області ухвалили задовольнити апеляційну скаргу прокурора частково – в частині міри запобіжного заходу. Обвинуваченим продовжено термін тримання під вартою на 30 діб (усі вони пробудуть за гратами до 20 вересня 2018 року). Ухвалу Соснівського районного суду м.Черкаси в частині повернення прокурору обвинувального акту для усунення недоліків скасовано та повернуто для нового судового розгляду в суді першої інстанції.
30.08.2018 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter