Черкаський райсуд скасував права власності на 10 ділянок, розташованих на землях Водного фонду в Свидівку, - прокуратура

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, Черкаським районним судом задоволено чергові позови прокуратури області щодо скасування державної реєстрації права приватної власності на 10 земельних ділянок водного фонду вартістю майже 3,7 млн. грн.

Нагадаємо, що прокуратурою області скеровано до суду низку позовів про визнання незаконним та скасування рішення Свидівоцької сільської ради Черкаського району, яким безоплатно громадянам передано у власність для ведення індивідуального дачного будівництва земельні ділянки водного фонду, розташовані на березі р. Дніпро. Попередньо ці землі віднесено до земель рекреаційного призначення з грубим порушенням порядку, встановленого земельним законодавством.

Оскільки протиправна зміна цільового призначення спірних земель та їх подальша забудова унеможливлює раціональне використання, охорону та розпорядження ними як землями водного фонду, що порушує інтереси держави в цій сфері, на їх захист до суду звернулася прокуратура.
26.07.2018 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter