Завсектора Держагентства водних ресурсів у Черкаській області судитимуть за отримання хабара

Завсектора Держагентства водних ресурсів у Черкаській області судитимуть за отримання хабара За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно завідувача сектора у Черкаській області Державного агентства водних ресурсів України, який обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди.

Установлено, що вказаний службовець висловив представнику сільської ради прохання надати неправомірну вигоду за безперешкодне погодження проекту землеустрою про відведення земельної ділянки комунальної власності для рибогосподарських потреб за рахунок земель водного фонду в одному з сіл Шполянського району.

18.05.2018 обвинувачений одержав у службовому кабінеті грошові кошти в розмірі 6 тис. грн., після чого його затримано в порядку ст. 208 КПК України працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури.

За вчинене службовій особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
25.07.2018 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter