Директор черкаського ТОВ розтратив 300 тисяч бюджетних гривень

Директор черкаського ТОВ розтратив 300 тисяч бюджетних гривень Працівниками ДПІ у м. Черкасах в ході контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів виявлено факт розтрати державних коштів в сумі 300 тис. грн. директором одного з товариств міста Черкаси.
В ході оперативних заходів співробітниками податкової міліції було встановлено та документально підтверджено те, що директор одного з товариств, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснив розтрату державних коштів. Кошти були виділені на постачання та монтаж апаратури електрозв’язку для мережі Інтернет та локальної мережі замовнику. При цьому був укладений договір підряду проектування та будівництва волоконно – оптичних ліній зв’язку з товариством, яке насправді вказані послуги не надавало. Вказані дії призвели до розтрати в 2011 році державних коштів в сумі більше 300 тис. грн.. та є в особливо великих розмірах.
Крім того, в подальшому зазначений вище директор, з метою приховування незаконного походження вказаних коштів перерахував їх на рахунок товариства, яке нібито виконувало роботи по договору з метою маскування джерела їх походження та надання їм легального статусу.
За скоєння такого злочину відносно директора порушено 2 кримінальні справи за фактом легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом та за фактом розкрадання чужого майна, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах.
У цей час вживаються заходи, направлені на повне відшкодування збитків, завданих державі, повідомили в ДПІ у Черкасах.
05.11.2012 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter