Прокуратура: Черкаський підприємець привласнив 680 тис. грн., які були йому ввірені для розробки проектної документації на ремонт доріг

Прокуратура: Черкаський підприємець привласнив 680 тис. грн., які були йому ввірені для розробки проектної документації на ремонт доріг Як інформують у Черкаській місцевій прокуратурі, фізична особа–підприємець М. привласнив кошти місцевого бюджету, які були йому ввірені, при розробленні проектної документації на капітальний ремонт доріг м. Черкаси. Внаслідок неправомірних дій М. було привласнено близько 680 тис. грн., та, відповідно, завдано шкоди місцевому бюджету на вказану суму.

Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаській області підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191 ( привласнення чужого майна, яке було ввірене особі), ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене повторно).

Наразі у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх фактичних обставин та прийняття законного обґрунтованого рішення.

За вчинене кримінальне правопорушення чоловіку загрожує покарання до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
20.07.2018 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter