Генпрокуратура: У справі про вбивство Василя Сергієнка з'явився ще один підозрюваний

Як інформують у Департаменті спеціальних розслідувань ГПУ, слідчими управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом створення злочинної організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, зокрема організації викрадення людини, що спричинило тяжкі наслідки та умисного вбивства на замовлення з особливою жорстокістю активіста і журналіста Сергієнка В.М.

16.07.2018 у зв’язку із отриманням достатніх доказів щодо участі конкретної особи у вказаній злочинній організації, слідчими управління гр. З. повідомлено про підозру у вчиненні відповідних злочинів.

Крім того, гр. З. інкримінується співучасть у інших злочинах, вчинених злочинною організацією, зокрема умисному протиправному заподіянні смерті, вчиненому стосовно викраденої людини, з особливою жорстокістю, на замовлення, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, а також незаконному проникненню до володіння особи із застосуванням насильства.

Печерським районним судом м. Києва 17.07.2018 має розглядатись клопотання щодо обрання підозрюваному гр. З. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Відповідне клопотання, із дотриманням вимог КПК України, завчасно вручене останньому.

17.07.2018 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter