Працівниця банківського відділення з Ватутіне присвоїла 2 млн. 430 тис. грн. Її оголошено в міжнародний розшук

Звенигородською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки м. Звенигородка, яка обвинувачується в заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Слідством установлено, що обвинувачена, будучи службовою особою одного із відділень банку в м. Ватутіне, з метою заволодіння банківськими коштами, з грудня 2008 року до січня 2009 року отримала з каси банку й присвоїла готівкові кошти в сумі 136 тисяч доларів США, 65 тисяч Євро, 716 тисяч гривень, що згідно курсу Національного банку України станом на час вчинення злочину складало більш як 2 млн. 430 тис. грн., які вона використала на власний розсуд.

У зв’язку з переховуванням від слідства, вказану особу оголошено у міжнародний розшук. Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки та притягнення зловмисниці до відповідальності.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
04.07.2018 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter