Заступника мера Черкас Ігоря Волошина відсторонено від займаної посади на період слідства, - прокуратура

Колегією суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області 27.06.2018 скасовано ухвалу слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси про відмову в задоволенні клопотання про відсторонення заступника міського голови, який підозрюється в розтраті більш як 3 млн. грн. бюджетних коштів, а також задоволено апеляційну скаргу прокурора та зазначену посадову особу відсторонено від займаної посади.

Нагадаємо, що заступник міського голови Ігор Волошин , заступник начальника одного з департаментів Черкаської міської ради Макисм Шадловський, приватний підприємець та її чоловік підозрюються в розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Слідством установлено, що посадовці в 2017 році від імені департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради уклали договори поставки товару, а в подальшому достовірно знаючи, що обумовлений товар не закуплявся та не постачався, а отже, умови договору в дійсності не виконано, підписали акти прийому-передачі майна та договори про передачу товару на зберігання, внаслідок чого за нібито надані послуги підприємцю з бюджету перераховано більш як 3 млн. 260 тис. грн.

Прокуратура Черкаської області клопотала в суді про відсторонення заступника міського голови від посади строком на 2 місяці. Однак, не дивлячись на те, що особа підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, 15.06.2018 ухвалою суду прокуратурі відмовлено у задоволенні клопотання.

Займаючи принципову позицію, прокурором у кримінальному провадженні на вказане судове рішення внесено апеляційну скаргу, яку судом задоволено.
27.06.2018 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter